24 Haziran 2017, 18:35:46

Konu: Türk telekom un internet dağıttığı panoların içler acısı hali.  (Okunma sayısı 1363 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Modestus

• YÖNETİCİ
Kapakları yaz kış açık. Yazın arıza ekibi çalışıyordu "kapaklarını neden kapatmıyorsunuz" dedim, elemen yüzüme öyle bir baktıki, sanki para istedimde siktirgit der bir hali vardı.

Facebook'da Paylas
Linkleri kontrol imkanımız yoktur, konu altına yazarak bildirdiğiniz taktirde hemen yenilenecektir.

Rar şifrem: forumeformodestus

Çevrimdışı uçs

• YÖNETİCİ
Yuhh artık.Bu kadarda olmaz yaa.. ahahah ahahah
ASLINI İNKAR EDEN HARAMZADEDİR

Çevrimdışı _guru_

• MODERATOR
Dur bakalım, bunlar daha iyi günlerimiz. Bugün hiç değilse internetimiz, iletişimimiz var. Yarın ne olur belli değil. Ama fotoğrafların gösterdiği kadarıyla işini yapan abilerimiz yaptıkları işten kazandıkları parayı, eğer kendilerine bu işi böylere yapmaları emredilmediyse, haketmemişler. Taşeron işiyse kontrol mekanizmaları da görevlerini yapmamışsa kasti bir durum da olabilir, ileri seviye arıza ve elbetteki daha fazla para...
....
Amaan canım düşündüğümüz şeye bak, o kadar güzel yollarımız köprülerimiz, alt-üst geçitlerimiz varken bu basit iletişim panosunun lafı mı olur, hele bir bozulsun, yaparlar beeee... Taktığın şeye bak. Hele bir cumhurbaşkanımız cumhurbaşkanı olsun (farkettiğiniz gibi saçma oldu ama mevcut sistem cumhuriyet rejimi cumhurbaşkanlığı olarak değişeceğine göre bugünkü cumhurbaşkanı yine cumhurbaşkanı olacak ama belli ki bugün neyi yapamıyorsa o zaman istediği herşeyi, sanki sihirli bir değnek değmiş gibi,  yapabiliyor olacak, böyle mükemmel bir sistem yani) işte o zaman herşey güllük gülistanlık olacak. Ülkemiz demokrasiye kavuşacak, kimse kimseyi üzemeyecek, bütün kötülüklerin ve terörün kökü kazınacak, analar ağlamayacak, yeni yeni yollar, havaalanları yapılacak, daha da önemlisi herkes müslüman olacak!.. Daha nelerr nelerr.. Şimdiden çok heyecanlanıyorum be sistem değişecek diye, siz heyecanlanmıyormusunuz yoksa, takmışsınız bir tane panoya, yok kilitlememişler de vıdı vıdı. Belki adamcağız unuttu, belki kilidi kırıldı siparişi verildi ama henüz ellerine ulaşamadı. Sistem değişecek herşey daha güzel olacak diyorum daha ne düşünüyorsun hadi hep beraber dans edelim, sevinelim bayrama çok az kaldı, 'Yeni Türkiye'nin kuruluş günü'nü kutlayacağız.. Haydi hep beraber danss dannss... :dans: :dans: :teeeyteeeyy: :halay laylay laylay
Dünya'da her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır.

Çevrimdışı Modestus

• YÖNETİCİ
 :teeeyteeeyy: :teeeyteeeyy: laylay
Oh be şimdi rahatladım, bende savsakladıklarını zannetmiştim.  muhhaaa
Linkleri kontrol imkanımız yoktur, konu altına yazarak bildirdiğiniz taktirde hemen yenilenecektir.

Çevrimdışı _guru_

• MODERATOR
Linkleri göremezsiniz bunun için ÜYE OL yada GİRİŞ YAP
:teeeyteeeyy: :teeeyteeeyy: laylay
Oh be şimdi rahatladım, bende savsakladıklarını zannetmiştim.  muhhaaa

yok be delimisin, böyle milleti bulmuşlar savsaklarlarmı? Bizim gibi millete zaten böyle yüce ve muhteşem bir rejim de yakışır ama.. Az kaldı hele şu anayasayı önce meclisten sonra referandumdan bir geçirsinler, sonra sıra halka da gelecek, rejim olarak yani. Geçmez meçmez deme, MHP her türlü desteği zaten esirgemiyor, takıldığı yerde CHP'de bir el attımı tamam işte, sonra tadından yenmez, öyle böyle değil yani muhteşem bir yüzyıla hazır olun, çok güzel günler göreceğiz ondan sonra.... Canım benim yaa, bunca zorluklara rağmen hala memleket ve biz vatandaşların güzel günler görmeleri için uğraşıyorlar ya bunların hakları ödenmez vallaha.. Çok güzel şeyler olacak çookk... Sen ne dersin? Sence de 'böyle millete böyle rejim' iyi olmazmı?
Dünya'da her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır.

Çevrimdışı Modestus

• YÖNETİCİ
Alıntı

Çevrimdışı Modestus

• YÖNETİCİ
Facebookda Telekomun sayfasından yazı geldi, hazretin bir tanesi cep telefonumu istedi bu konuyla ilgileneceklermişde bana sms le bildireceklermiş. Ben bu sayfadan takibediyorum cep telefonumu veremem dedim.

Linkleri göremezsiniz bunun için ÜYE OL yada GİRİŞ YAP

Çevrimdışı _guru_

• MODERATOR
Adama bak arızalı panonun adresini soracağına senin telefon numaranı sormuş. Niyeti bozmuş belli.

- Panonuzun kapakları yaz kış açık, emniyetli değil, milli sermaye yazıktır, bir ilgilenir misiniz!
- Hele telefon numaranı sen bize verde, biz de arkadaşlarla bu konuyla ilgileneceğiz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Abicim DNS serveriniz çalışmıyor.
- Sen ver bakıyım bana telefon numaranı, biz konuyla ilgileneceğiz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Youtube'a erişemiyorum!
- Telefonun neydi senin. Sen hele bir telefonunu ver biz konuyla ilgileneceğiz.

- Twitter çok yavaşa yükleniyor!
- Nerede oturuyorsun sen bakim? Telefon numaranı alıyım, biz bu konuyla ilgileneceğiz.

Çevrimdışı Modestus

• YÖNETİCİ
 hahaha hahaha hahaha